Nasze MARKI.

Specjalnie dla Naszych Klientów stworzyliśmy dwie marki, MultiGrass oraz MultiSense. 

MultiGrass to kolekcja traw wykonanych z najwyższą starannością, idealnie dobranymi kolorami zieleni. Zalet sztucznej trawy jest wiele. Jedną z nich jest możliwość aranżowania – nie tylko na zewnątrz, ale również wewnątrz pomieszczeń. Trawy są wykorzystywane jako chodnik lub dywan, możesz nadać im własny wymiar, nietypową formę. Możliwości zastosowania jest wiele dzięki elastyczności podkładu.

LIPORELLO2022_gotowe_poprawki-20_02_2022_240x300-819x1024

dodatkowo JESTEŚMY ECO!

W najnowszej kolekcji traw MULTIGRASS mamy trawę która jest w 100% przeznaczona do recyklingu. Posiada ekologiczny podkład oraz specjalną powłokę stworzoną zgodnie z technologią PURETI.  sprawdź

KOLEKCJA WYKŁADZIN DYWNOWYCH I PCV

MultiSense to kolekcja wykładzin zgodna z panującymi trendami. Piękne kolory, nowoczesne wzory, najwyższa jakość – zachwyci najbardziej wymagających klientów. Wybierz swoją wykładzinę i skontaktuj się z nami, gwarantujemy fachowe doradztwo oraz szybki czas realizacji zamówienia.

To tylko chwila by odświeżyć swoje pomieszczenie a efekt z pewnością Cię zaskoczy! Sprawdź nas.

Instalacja wykładziny przeraża nie jednego, z naszą instrukcją błyskawicznie odświeżysz swoje pomieszczenia. Postępuj zgodnie z punktami i ciesz się pięknym wnętrzem przez długie lata.

wykładziny dywanowe

wykładziny PCV